a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościKolejne „Wyprawki dla Malucha” już wręczone!

Kolejne „Wyprawki dla Malucha” już wręczone!

Kolejne „Wyprawki dla Malucha” już wręczone!

Wyprawki zostały wręczone przez pomysłodawcę programu- wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego, we wtorek 17 października br.  Wyprawki zostały przyznane rodzinom: Marleny Gyzińskiej i Dawida Chmala (rodzicom Wojciecha), Martyny Hauzer i Marcina Glicy (rodzicom Oliwii), Marty i Jakuba Kaczmarczyk (rodzicom Maji), Natalii Małkowskiej i Tomasza Bielucha (rodzicom Zuzanny), Roksany i Pawła Mazurowskich (rodzicom Amelii i Alicji), Emilii i Przemysława Skrajda (rodzicom Zofii), Anny Snowackiej-Ciesielskiej i Adama Ciesielskiego (rodzicom Nadii), Emilii i Krzysztofa Szlachciców (rodzicom Grzegorza), Sylwii i Rafała Szulc (rodzicom Marceliny), Anny Wesołowskiej i Szymona Więckowskiego (rodzicom Antoniego) oraz Anny Zielińskiej i Piotra Siutkowskiego (rodzicom Jana).

Serdecznie gratulujemy!

Rodzicom z terenu gminy Iława, spodziewających się dziecka przypominamy, że aby otrzymać świadczenie należy złożyć stosowny wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

 

Udostępnij:
Tagi
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.