a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościMajowe „Wyprawki dla Malucha” już wręczone

Majowe „Wyprawki dla Malucha” już wręczone

Majowe „Wyprawki dla Malucha” już wręczone

Kolejne rodziny z  terenu gminy Iława skorzystały z gminnego programu „Wyprawka dla Malucha”.

Wyprawki zostały wręczone we wtorek, 16 maja przez pomysłodawcę programu wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego.  Wyprawki zostały przyznane rodzinom: Kamila Cebeniak i Krzysztof Trojakowski (rodzice Mileny), Marta i Robert Jagielscy (rodzice Radosława), Marta Kamińska-Kłos i Maciej Kłos (rodzice Oliwiera), Julita Łudzińska i Cezary Górzewski (rodzice Wojciecha), Katarzyna i Łukasz Łukaszewscy (rodzice Fabiana), Izabela Maliszewska (mama Igora), Ewa i Łukasz Markowscy (rodzice Marcela) oraz Małgorzata i Wojciech Pochodyła (rodzice Klaudii).

Serdecznie gratulujemy!

Rodzicom z terenu gminy Iława, spodziewających się dziecka przypominamy, że aby otrzymać świadczenie należy złożyć stosowny wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

Udostępnij:
Tagi
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.