a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualności PIŁKARKI  GKS -LZS WIKIELEC SZÓSTE MIEJSCE W POLSCE

 PIŁKARKI  GKS -LZS WIKIELEC SZÓSTE MIEJSCE W POLSCE

 PIŁKARKI  GKS -LZS WIKIELEC SZÓSTE MIEJSCE W POLSCE

Finał Ogólnopolski Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” dziewcząt

PIŁKARKI  GKS -LZS WIKIELEC SZÓSTE MIEJSCE W POLSCE

 

            W rozegranych w Siedlcach (woj. mazowieckie) w dniach 21-23-07-2017

startując w Finale Ogólnopolskiego Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” dziewcząt piłkarki GKS – LZS Wikielec  wywalczyły bardzo dobre szóste miejsce. W finale uczestniczyło 11 zespołów z całej Polski ( po wygraniu finałów wojewódzkich).

Startujące zespoły podzielono na trzy grupy. Grupa A i B po cztery zespoły, grupa C – trzy zespoły Podopieczne Piotra Dymowskiego wylosowały grupę C i rozgrywały swe mecze z LKS Astoria Szczerców- mistrz woj. łódzkiego i LKS Wierzchowiska – mistrz woj. lubelskiego.

Po grach eliminacyjnych w grupie A pewnym zwycięzcą okazał się Medyk Konin, który odniósł trzy zwycięstwa i nie stracił żadnej bramki. W kolejnej grupie po zaciętej walce do kolejnej rundy awansował KSP Kielce. W ostatniej grupie, w której rywalizowały 3 drużyny awansowała Astoria Szczerców. Dodatkowo do kolejnej fazy turnieju przeszedł GOSRiT Luzino, który miał najlepszy bilans i awansował z drugiego miejsca.

 

Wyniki spotkań i tabela grupy C

Grupa C

GKS LZS Wikielec – LKS Wierzchowiska 1:0
GKS LZS Wikielec – LKS „Astoria” Szczerców 0:1
LKS „Astoria” Szczerców – LKS Wierzchowiska 1:1

 

Tabela

 

 1. LKS „Astoria” Szczerców 2 4 pkt.   2-1
  2. GKS LZS Wikielec               2   3 pkt.   1-1
  3. LKS Wierzchowiska             2   1 pkt.   1-2

 

Późnie rozegrano spotkania fazy pucharowej

 

FAZA PUCHAROWA

 

W  pierwszym półfinale KSP Kielce pokonał Astorię Szczerców 1:0. Natomiast w drugim meczu Medyk Konin zmierzył się z GOSRiT Luzino. W tym meczu zespół z Wielkopolski wygrał 2:0. W pojedynku o 3 miejsce Astoria Szczerców wygrała z GOSRiT Luzino 1:0 i zdobyła tym samym brązowy medal. W finale Medyk bezproblemowo rozprawił się z KSP Kielce wygrywając 3:0.

 

Półfinały:

KSP Kielce – LKS „Astoria” Szczerców 1:0
KKPK „Medyk” Konin – KTS-K GOSRiT Luzino 2:0

Mecz o V miejsce:

LKS „Olimpia” Osieczany – GKS LZS Wikielec 1:0

Mecz o III miejsce:

LKS „Astoria” Szczerców – KTS-K GOSRiT Luzino 1:0

Finał:

KKPK „Medyk” Konin – KSP Kielce 3:0

 

TABELA KOŃCOWA

 

 1. KKPK „Medyk” Konin (wielkopolskie)
  2. Kobiece Stowarzyszenie Piłkarskie Kielce (świętokrzyskie)
  3. LKS „Astoria” Szczerców (łódzkie)
  4. KTS-K GOSRiT Luzino (pomorskie)
  5. LKS „Olimpia” Osieczany (małopolskie)
  6. GKS LZS Wikielec (warmińsko-mazurskie)
  7-9. LKS Wierzchowiska (lubelskie)
  LKS „Rolnik” Biedrzychowice (opolskie)
  LUKS „Ziemia Lubuska” (dolnośląskie)
  10-11. GKS „Forty” Piątnica (podlaskie)
  Mochowo (mazowieckie).

 

Skład GKS – LZS Wikielec:

 

GROCHALSKA  ANGELIKA, ZBRZESKA  ZUZANNA, GRALEWSKA  MONIKA, BAGAN WIKTORIANADOLSKA MARTYNA, JAJKOWSKA PAULINA, WRZESIŃSKA JULIA, WRZESIŃSKA ZUZANNAMAZUR MAGDALENA, ŚLIŻEWSKA JULIA, STRZYŻEWSKA KLAUDIA, RZESZKA ROKSANAKRAJEWSKA PATRYCJA.

DYMOWSKI PIOTR – TRENER

Głównym Organizatorem było Krajowe Zrzeszenie LZS .

 1. Patoła
Udostępnij:
Tagi
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.