a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościSeniorzy GKS Wikielec wygrali turniej halówki o puchar wójta

Seniorzy GKS Wikielec wygrali turniej halówki o puchar wójta

Seniorzy GKS Wikielec wygrali turniej halówki o puchar wójta

W sobotę (3.02) w gościnnej hali sportowej ZSP w Wikielcu odbył się już tradycyjny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego. W turnieju wzięły udział zespoły z Wikielca, Szymbarku, Ząbrowa, Gałdowa, Laseczna oraz Rudzienic.

Po eliminacjach grupowych do ścisłego finału dostały się trzy najlepsze zespoły z grup, które zagrały systemem każdy z każdym. Pierwsze miejsce oraz puchar przypadł w udziale piłkarzom-seniorom GKS-u Wikielec, którzy oba swoje finałowe mecze rozstrzygnęli na swoją korzyść.

Wyniki ścisłego finału:

GKS Wikielec – GKS Wikielec Junior 5:1
GKS Wikielec – Zamek Szymbark 2:1
GKS Wikielec Junior – Zamek Szymbark 3:2

Nagrody indywidualne otrzymali: Piotr Sikora – najlepszy bramkarz oraz Patryk Wodzicki – najlepszy strzelec.

Okolicznościowe puchary, dyplomy oraz nagrody wręczył zwycięzcom turnieju Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Udostępnij:
Tagi
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.