Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościZebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzienicach

Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzienicach

W dniu 03.02.2018 r. w sali wiejskiej odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzienicach. Zebranie otworzył i przywitał wszystkich przybyłych gości dh Adam Kontowski – Prezes Jednostki OSP Rudzienice.

Wśród przybyłych gości byli:

dh Harmaciński Krzysztof – Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP

dh Kastrau Stanisław – Prezes Zarządu Powiatowego OSP w Iławie

dh Zakrzewski Henryk – Vice Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP

dh Linkner Łukasz – Komendant Gminny OSP

mł. bryg. Pyza Piotr – przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP w Iławie

oraz wielu innych zaprzyjaźnionych z jednostką osób czy służb.

Przed przystąpieniem do obrad Prezes poprosił o uczczenie minutą ciszy pamięć druhów OSP i działaczy Związku którzy, odeszli na wieczną służbę.

W pierwszym uroczystym punkcie spotkania  zasłużonym druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzienicach wręczono Brązowe Medale Za Zasługi Dla Pożarnictwa. Medale otrzymali:

– dh Zbigniew Adamski

– dh Stanisław Dobies

-dh Łukasz Kulkowski

– dh Cezary Dobies

Następnie przystąpiono do realizacji statutowego przebiegu zebrania gdzie zostały odczytane wszystkie sprawozdania oraz plan działalności na rok 2018.

Na zakończenie zebrania głos zabrali goście którzy, podziękowali wszystkim strażakom za zaangażowanie i wielką mobilność Jednostki. W 2017r. ochotnicy wyjeżdżali do zdarzeń aż 41 razy.

opr. Linkner Łukasz

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.