a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGminny Dzień Edukacji Narodowej

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

W piątek, 14 października 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie odbyły się uroczyste Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość licznie przybyli  nauczyciele,  pracownicy szkół, zaproszeni goście oraz przedstawiciele władz samorządowych: Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, Z-ca Wójta Bogusław Wylot, Przewodniczący Rady Gminy Roman Piotrkowski, Dyrektor Zespołu Obsługi Szkół Samorządowych w Iławie Henryk Szabelski.

Uroczystą Galę otworzył Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Piątkowa uroczystość była doskonałą okazją do podziękowania nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Oprawę artystyczną zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie.

Podczas Gali zostały również wręczone medale i odznaczenia.

Medal złoty za długoletnią służbę otrzymali:

  1. Alicja Maciołek               dyrektor SSP we Franciszkowie
  2. Urszula Solis dyrektor SSP w Rudzienicach
  3. Krystyna Kurowska nauczyciel SSP w Ząbrowie
  4. Małgorzata Osowska nauczyciel SSP w Ząbrowie
  5. Krzysztof Zieliński nauczyciel SSP w Ząbrowie
  6. Irena Bielik nauczyciel SG w Ząbrowie
  7. Barbara Kowalska nauczyciel SG w Ząbrowie

Nagrodę Wójta Gminy Iława otrzymali:

  1. Henryk Szabelski dyrektor ZOSS Gminy Iława
  2. Urszula Solis dyrektor SSP w Rudzienicach,
  3. Urszula Waszczak- Zielińska                     dyrektor SSP w Ząbrowie,
  4. Beata Przeworska nauczyciel SSP w Gałdowie,
  5. Joanna Szlasa nauczyciel SSP w Lasecznie,
  6. Ewa Bogdańska                 nauczyciel SSP w Rudzienicach,
  7. Anna Licznerska nauczyciel SSP w Wikielcu,
  8. Jerzy Dziczek                 nauczyciel SSP w Ząbrowie,
  9. Paweł Leszek nauczyciel SG we Franciszkowie,
  10. Grzegorz Zakrzewski                 nauczyciel SG w Ząbrowie,

 

Nagrody Dyrektora Szkoły i Dyrektora ZOSS otrzymali:

I. SSP Franciszkowo

  1. Ewa Oszmian
  2. Helena Kulesza
  3. Janusz Kuligowski
  4. Joanna Kasprowicz

    II. SSP Gałdowo

  1. Janina Duszyńska
  2. Mariola Kubska
  3. Iwona Kurowska
  4. Rita Łapacz
  5. Beata Przeworska
  6. Iwona Szumiło- Sombecka
  7. Ewa Zalewska
  8. Dorota Bilicka
  9. Maryla Matusiak
  10. Piotr Szot
  11. Ewa Zakrzewska
  12. Alina Wójtowicz

 

III. SSP Gromoty 

  1. Krystyna Ziółkowska
  2. Grażyna Gortatowska
  3. Barbara Biernacka
  4. Małgorzata Malon
  5. Mariola Schweig
  6. Jolanta Gula
  7. Ewa Piekarczyk
  8. Ewa Białaś
  9. Joanna Olszewska
  10. Anna Wysocka
  11. Jan Madej
  12. Karolina Makówka
  13. Marzena Ziółkowska

IV. SSP Laseczno

  1. Beata Rosicka
  2. Adam Przybilski
  3. Zofia Asztemborska
  4. Grzegorz Olszewski
  5. Sławomir Zbysiński
  6. Magdalena Nadolska- Dmuchowska
  7. Anna Bądkowska
  8. Jadwiga Łożyńska
  9. Justyna Kwiatkowska

V. SSP i Przedszkole Wikielec

  1. Agnieszka Jankowska
  2. Grażyna Szczepańska
  3. Małgorzata Pawłowska
  4. Karolina Kopczewska
  5. Izabela Ruczyńska
  6. Tomasz Sadowski
  7. Kinga Gapińska
  8. Ewa Ząbecka

VI. SSP Rudzienice

  1. Ewa Boros
  2. Czesława Grochowiecka
  3. Stanisław Kowalkowski
  4. Marzena Gula
  5. Helena Szymańska
  6. Małgorzata Kowalkowska
  7. Justyna Mirosław
  8. Małgorzata Lisiak
  9. Alina Romanowska
  10. Renata Moszczyńska
  11. Daniel Boros

 

VII. SSP Ząbrowo

  1. Maria Sochacka
  2. Ewa Zawadzka
  3. Elżbieta Plec
  4. Grażyna Siłka
  5. Krystyna Kurowska
  6. Danuta Śliżewska
  7. Ewelina Czeszejko
  8. Ewa Piasecka
  9. Anna Widźgowska
  10. Danuta Litwin
  11. Iwona Brudnicka
  12. Katarzyna Duńska
  13. Barbara Krajnik
  14. Dorota Kukiełka

 

 VIII. SG Franciszkowo

  1. Halina Bujalska
  2. Aneta Dreszler
  3. Renata Jadczak- Torska
  4. Elżbieta Majewska
  5. Marianna Pielacka
  6. Teresa Suchocka
  7. Bożena Bądkowska
  8. Katarzyna Antkowiak
  9. Zdzisław Kryszczyński

 IX. SG Ząbrowo

  1. Irena Bielik
  2. Barbara Kowalska
  3. Grażyna Piękos
  4. Lidia Adamska
  5. Anna Czarnowska
  6. Bogdan Karpiak
  7. Anna Śliżewska

X. ZOSS                  

  1. Halina Klonowska
  2. Magdalena Dias
  3. Janina Grudzień
  4. Michalina Leszek

DSC_0135 DSC_0139 DSC_0142 DSC_0148 DSC_0153 DSC_0169 DSC_0173 DSC_0194 DSC_0118 DSC_0128

 

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.